Už jste to určitě nekolikrát zažily: chtěly jste si se svým FAGem někam jít sednout- jen tak sedět,povídat si,řešit své problémy; nebo on vám chtěl představit svého přítele někde v klídku; nebo naopak- chtěli jste si spolu vyrazit, pobavit se......JENŽE: buď jste nevěděli kam jít, kde to je příjemné, zábavné, divoké, klidné atp; nebo jste společeně zamířili do klubu a vás- faghag- tam pustit nechtěli!; nebo jste spolu i našli na pohled přijatelný podnik, jenže ten byl -OUHA- plný heterek!
Na všechny tyto problémy, otazníky, brouky v hlavě by měla naše stránka dát uspokojivou radu,odpověď. Najdete tu seznam různejch gayklubů- ať už těch, kam ženskou (ať je to dokonce i fag-hag) nepustěj,aby jste věděly, kam máte svého FAGa doprovodit, zamávat mu...a pak už mu jen smutně závidět;nebo i těch, kam pustěj fšechny.Prostě by jste tu měly najít různé druhy homosexuálních podniků- od kaváren, přes vinárny, diskotéky, až po ty fakt nejdrsnější "holandy".
Měly by jste tu najít adresu, kontakt, subjektivní hodocení a možná i fotečky. Pochopitelně že já ejsem vševědoucí, takže tímto vás všechny prosím (přikazuju:-)) ),ať mi dodáte i své názory, tipy atp....Pomůžeme si tím, ať víme, kam vyrazit

mapa

NUDA PLÁŽ NA ŠEBERÁKU
lokace: autobusem č. z Kačerova, nebo busem č. z Roztyl do zastávky Šeberák
Výčet začnu ne-podnikem. Tedy místem, které se NEUKRÝVÁ pod střechou.Ve dnech parna je nejlepší si jít lehnout někam k vodě, na pláž, ležet, jen tak plkat a nic nedělat.....SOUHLAS?!!! A že na toto je nejlepší společnnost vašeho FAGa je taky jasné, že?! A tak doporučuji navštívit nudistickou pláž u Šeberského rybníka.Převážná většina návštěvníků jsou muži-tedy super na pokoukání pro (nehomosexuální) dívky i FAGy, pro kontakt super jen pro FAGy. Je tedy jasné, že ti muži, nejsou jen tak ledajací muži, ale jsou to homosexuálové. A po setmění to tam pěkně jede-jak poznamenal můj FAG.Upozornění: v dohledu není žádný stánek s občerstvením, takže je vhodné si vzít zásoby s sebou!Ale zato se tam vstupné neplatí.(poznámka pro homosexuálně zaměřené dívky: sem tam se tam objeví i pěkné děvče!!!)

mapa

GAY-DISCO GEJZEE..R
lokace: Vinohradská ul., hned vedle kina Květen,Praha 2, nad Václavákem
Největší homosexuální disco v Praze , jehož existence se dává na vědomí poslancům a dalším netolerantním lidem - jak hlásala reklama- je vážně podnik, kde se každej sqěle pobaví. Otevřeno je denně, jenže pouze od čtvrtka do soboty se tam dá zapařit, jinak to tam slouží jako bar.V tyto akční dny je vstupné cca 90,- Kč,ale to se platí až od půl jedenácté; kdo přijde dřív, má to zadarmo. Samotný program (tedy disco; ať už na hudbu 60.let,nebo současnou- ale nejčastěji popinu ve stylu Madonny, Cher a jim podobných) začíná po jedenácté a to písničkou od Michala Davida Gejzír.Take do té doby, než začne tento šlágr mládí burácet, můžete se porozhlédnout, co klub nabízí. Největší prostor pochopitelně zabírá taneční parket. Bar,který je na jeho konci je oboustraný a na druhé straně najdete příjemné gaučíky, v nichž můžete odpočívat a sledovat reklamu na další gay-podniky běžící nad barem. Měkké hluboké pohovky a křesla objevíte i v druhé, intimněji pojaté, místnosti z druhé strany tanečního parketu-to pravé místo pro flirtování, oťukávání se, klidné debatování atp... Další atrakcí klubu je DARKROOM. Ten má v první části místnůstku s televizí, na které non-stop běží nějaké to gay-porno, další část DARKu v sobě skrývá klec s překvapením a to, co naleznete hloub, jsem jako žena nemohla prozkoumat a můj FAG mi to zatajuje:-))

mapa
BAR PIANO
lokace: Milešovská ulice, kolmo vedoucí od náměstí Jiřího z Poděbrad směrem k věži
Dřevem obložený podnik,příjemný na posezení a balení nových kluků..v zadní části menší místnost slibující drobné soukromí, časopisy typu Gayčko, Soho revue atp... v košících na čtení

mapa

ALCATRAZ
lokace: Bořivojova 58,Praha 3-Žižkov, tramvaj 5,9,26 do stanice LIPANSKÁ
Je to nejdrsnější SadoMaso klub v Praze pro gaye (což je nespravedlivé, neboť S/M klubů pro gaye je dost, zato pro hetery vůbec NIC!)Jak už to bývá, je ženám nepřístupný:-((.Nicméně vevnitř to vypadá tak, že je tam hlavní místnost s barem určená pro veřejné akce, setkání, tématické akce (leder,fetish,do naha,veřejné exekuce, výprasky, live show....) ,cela předběžného zadržení, též určená pro veřejné pranýřování odsouzených vězňů,dále 2 darkroomy,zařízené ve stylu středověké mučírny,budou postupně vybavovány pomůckami a nástroji vztahujícími se jednoznačně k převýchově a trestání (kříž, kláda, kladka, lavice, pranýř...). Sociální zařízení včetně sprchy,kterou lze dokoupit zvlášť, dále je možno zapůjčit některé nástroje (oproti záloze). Prostory jsou vytápěny topením v podlaze, takže je možno chodit bos,všechny 3 místnosti jsou opatřeny odtokovými kanálky,takže nejsou zakázány ani praktiky jako jsou piss a pod.Ve vstupní chodbě je k dispozici informační tabule,která bude průběžně aktualizována a nechybí zde ani soukromá inzerce.Prostory je možno pronajmout i mimo otevírací dobu pro soukromé party i dvojice (pán a otrok), natáčení filmů s SM tématikou.

mapa

TOM´S Bar
Lokace:Pernerova 4, Praha 8; metrem B , nebo C do stanice "Florenc"; případně tramvají 8 a 24 do stanice "Karlínské náměstí"
Nejstarší klub v Praze, (již od roku 1992!) Tak trošku divočejší místo: otevřeno denně od 20,00 - 04,00 a každý čtvrtek je tam Naked party, dost to tam jede:dvě patra s bary, diskotéka, místečka pro flirtování no a jasně že taky dark-room.Jo a ženy tam TAKY nesměj:-(

mapa

ANGEL
Lokace:Kmochova 8, Praha 5; Tramvají ze stanice Anděl(=metro B) - 4, 10, 7, 9, 58 do zastávky "Bertramk", nebo autobusem ze stanice Karlovo náměstí(=metroB) - 176 do zastávky "Holečkova"
Velice divoce a provokativně vyzdobený klub, kde je každý den (krom pondělku) disco. Už názvy místností hovoří za sebe : nadrženej bar, modré disko, červený salonek, zelený klub, bludiště. Samo že je tam i dark room. A každý čtvrtek jsou pravidelné akce!

mapa

Arco
Lokace:Voroněžská 24 , Praha Vinohrady; dolů Francouzskou ulicí z Náměstí Míru (=metro C), jsou to 2 stanice tramvají
Restaurace s penzionem: velice příjemné místečko, kde se dá skvěle popít kafe, podebatit si, navečeřet se a když přijedou známí Tvého FAGa, tak je tam lze ubytovat ( - 10 pokojů, 4 apartmány)

mapa

Cafe Relax
Lokace: Soukenická 7, Praha 1
Velice příjemné posezení v kavárně - čajovně, která nabízí i salonek. Otevřeno Pondělí - Sobota: 10.00 - ? Neděle: 13.00 - ?

mapa

TUNEL
Lokace: Plzeňská 41; Praha 5; metrem B do stanice "Anděl" a pak buď pěšky po Plzeňský, nebo tramvají (4,10,7,9,58)do stanice "Bertramka"
Další drrrsny S/M gay club zaměřený na armofilii - uniformy, kůži, gumu a tvrdý sex....různé disko pro akční s dress code
mapa ESCAPE - To Paradise
Lokace: V Jámě 8, Praha 1; je to v centru: pěšky 1 minutu od Václavského náměstí (=stanice tramvají "Vodičkova", nebo metro C "Můstek")
Velice netradiční prostředí s možností k posezení relaxaci a užití si výhodných cen pokrmů v samém centru Prahy. Každy večer ve 22,00 hod. začíná diskoéeka spestřená striptýzy, go-go tanecniky a live shows.
Escape má otevřeno od 19,00 do 05,00
mapa PINOCHIO
Lokace: Seifertova 3, Praha 3; metrem C do stanice "Hlavní nádraží " a pak pěšky nahoru směr na Žižkov
Pinochio je první gay centrum v Praze. V klubu najdete bar, diskotéku s pravidelnými discoakcemi,kde v průběhu roku vystoupí na 100 umělců, hernu. Taktéž penzion (cca 5 pokjíků) a erotický obchod s videopůjčovnou a pomůckami